Obrazy v aukci | Předkládací příbor, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-33, hrubá hmotnost 475 g
Obrazy v aukci | 6- ti osobní jídelní příbor, stříbro 800/100, punc S- 38 (selka), hrubá hmotnost 1354g
Souprava stříbrných příborů v originální kazetě – 40 ks | Aukce obrazů, starožitností | Aukční dům Sýpka
Bibus František, Moravská Třebová | Šestiosobní sada stříbrných příborů v původní etuji – 49 ks | Aukce obrazů, starožitností | Aukční dům Sýpka